Lalka Barbie- marzenie każdej dziewczynki

Od kilku dekad, każda dziewczynka marzy o tym, by mieć Barbie na własność. Można śmiało stwierdzić, że Lalki Barbie do kupienia online weszły już do popkultury i trudno sobie bez nich wyobrazić dziecięcy pokój. I choć na rynku jest już mnóstwo rodzajów lalek z tej serii, to wciąż pojawiają się nowe modele i akcesoria.

Fenomen lalki Barbie

Lalka Barbie powstała w czasach, kiedy istniały jedynie lalki będące bobasami. Była więc to zupełna nowość na rynku i jak się okazało, szybko skradła serca małych dziewczynek. Mimo, że wielu sceptyków nie wróżyło powodzenia lalce przypominającej nastolatkę lub młodą kobietę. Barbie ma ogromną garderobę, mnóstwo akcesoriów, pojazdy i zwierzątka domowe. Występuje w wielu odsłonach, między innymi jako:

– projektantka mody

– lekarka

– dentystka

– strażaczka

– gimnastyczka.

Do każdego z tych zawodów posiada odpowiednie ubrania, buty, a także narzędzia i rekwizyty.

Lalka Barbie na prezent dla dziewczynki

Lalka Barbie jest pomysłem na prezent, który zawsze będzie trafiony. Zestawy są tak różnorodne, że dla każdej dziewczynki można dopasować, coś co z całą pewności trafi w jej gust. Jeśli najbardziej lubi przebierać lalki, warto wybrać zestaw z dodatkowymi ubrankami, balowymi sukniami albo błyszczącymi diademami i kolczykami. Z kolei miłośniczce zwierząt na pewno spodobałaby się lalka w stroju do jazdy konnej oraz koń dostosowany do rozmiarów lalki. Mała artystka utożsami się z Barbie malarką, która posiada pędzel, sztalugę, a nawet koło garncarskie.

Warto dodać, że wszystkie ubranka i dodatki pasują do różnych lalek Barbie, dlatego można je przebierać według własnego pomysłu. Wyjątkiem są specjalne modele lalek, na przykład Barbie w ciąży albo seria lalek o zdecydowanie odmiennej budowie ciała, względem klasycznej Barbie.

Dodatkowe akcesoria z serii Barbie

Dziewczynki lubią tworzyć świat Barbie i odgrywać scenki. Dopełnieniem serii Barbie są duże akcesoria takie jak domki, meble czy kamper. Lalki posiadają także auta, rowery, a nawet samolot. Można odnieść wrażenie, że lalce Barbie można sprawić niemal wszystko, co tylko jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. A jeśli nadal nie ma tego na rynku, to na pewno lada chwila się na nim znajdzie.